درباره ما

User Rating:  / 2
PoorBest 

در مجموعه آرمان در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم با حداقل 20 سال سابقه و تجربه کاری متشکل از کادری مجرب و متخصص و دارای وکلای پایه یک دادگستری، خدمات مجموعه آرمان عبارت است از ثبت شرکت در داخل و خارج از کشور، اخذ کد اقتصادی و اخذ کارت بازرگانی، تغییرات شرکتها و تنظیم صورتجلسات، ثبت برند و رتبه بندی شرکتها و در سطوح بسیار تخصصی به مشتریان محترم خدمات ارائه می نماید.

سرعت و مشاوره بی قید و شرط و صادقانه در این مجموعه حرف اول را میزند.

آنچه که هدف اصلی این موسسه می باشد برطرف نمودن دغدغه های مدیران فعال و پرمشغله می باشد.
این سایت حاصل چکیده کلیه مطالب و تجربیات و دغدغه های پیش روی صاحبان مشاغل و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که از طریق آن می توانند اطلاعات حاصل نمایند.
شما می توانید از طریق تماس با هر یک از مشاورین به صورت تمام وقت مشاوره دریافت نمایید و در صورت تمایل مشاورین این موسسه به صورت رایگان در محل شما حضور می یابند.

ازاینکه وقت به ما اعتماد دارید سپاسگزاریم

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص به کپی مدارک هویتی تمام افراد و گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضای هیئت مدیره که در مورد شرکت سهامی خاص برای بازرسین هم لازم می باشد، نیاز است.
بله، این افراد می توانند به عنوان سهامدار معرفی گردند.
در ثبت شرکت مسئولیت محدود نیازی به واریز هیچگونه وجهی در بانک نبوده و فقط در شرکتهای سهامی خاص پس از تایید نام شرکت، 35 درصد سرمایه اولیه در حسابی به نام شرکت واریز و تا زمان ثبت نهایی شرکت مسدود گردد.
تنها در شرکتهای سهامی خاص نباید نسبت خویشاوندی بین اعضای هیئت مدیره و بازرسین وجود داشته باشد و محدودیت دیگری در این زمینه وجود ندارد.
خیر، هر شخص حقوقی در هر واحد ثبتی تنها قادر به ثبت یک شرکت می باشد.